Fotoksiążka SAAL-Digital

Korzystając z promocji firmy SAAL-DIGITAL postanowiłem zamówić fotoksiążkę.

saal-digital

Aplikacja do składu(tworzenia, składania) jest dość intuicyjna. Pomimo małego doświadczenia w przygotowywaniu tego typu publikacji, odbyło się to szybko i przyjemnie. Płatność za zamówienie odbywa się przez aplikację co może rodzić pewne obawy o bezpieczeństwo naszych danych zwłaszcza, że dostępne są tylko dwie możliwości – karta lub PayPal…

saal-digital

saal-digital

Realizacja zamówienia przebiegła bardzo szybko bo już po dwóch dniach otrzymałem wiadomość o wysyłce. Tutaj pojawia się kolejne ograniczenie – tylko przesyłka kurierska, co w moim przypadku trwało około tygodnia (przesyłka zagraniczna z Niemiec). W końcu długo oczekiwana przesyłka została dostarczona.

saal-digital

saal-digital

Zamówiłem fotoksiążkę w rozmiarze 29×19 na papierze matowym premium z błyszczącą okładką bez watowania. Opakowanie jest solidne, fotoksiążka dotarła w idealnym stanie. Pierwsze wrażenie bardzo dobre… otwieram ją …i już kocham ten matowy papier! Kartki są bardzo grube i bardzo przyjemne w dotyku – oglądanie i przewracanie to sama przyjemność.

saal-digital

saal-digital

Przygotowując fotoksiążkę spieszyłem się i w ogóle nie przygotowywałem fotografii do druku i tu kolejne miłe zaskoczenie bo kolory i kontrast są na bardzo przyzwoitym poziomie. Praca introligatorska też jest na wysokim poziomie – łączenia są staranne i równe, klejenia też, całość sprawia solidne wrażenie. Na 82 strony zdarzyło się jedno drobne niedociągnięcie w łączeniu i przebarwienie, ale jest na tyle drobne, że nie psuje pozytywnego odbioru.

saal-digital

Podsumowując – było warto, jestem zadowolony z tego produktu i myślę o zamówieniu kolejnej fotoksiążki. Polecam
 

saal-digital

saal-digital